Феномен італійських меблів настільки незбагненний, що часом дивуєшся, наскільки блякло виглядає будь-яка інша меблювання поруч з виробами, створеними за технологіями кращих виробників Італії. Основною причиною шаленої популярності італійських меблів вважається її неперевершена якість, а також дивовижне поєднання старовинних традицій південно-європейського меблевого виробництва з новітніми технологіями сучасності. Збереження старих добрих стилістичних мотивів і застосування прогресивних матеріалів дозволяють створювати кращу в світі меблеву продукцію.

Основні переваги

Історично склалося так, що Італія зіграла провідну роль у розвитку європейського меблевого мистецтва. Унікальні вироби апеннінських майстрів по червоному дереву дорого цінувалися століття назад, а багато рис їх мистецтва міцно закріпилися в основах сучасного меблевого виробництва.

Найвища якість

Меблювання, створена в Італії, в плані якості здатна дати фору навіть хваленої німецької продукції. Наявність італійських меблів в будинку говорить про можливості господарів купувати краще, що існує на ринку. Ліжка, крісла, дивани для нірвани, гарнітури цієї категорії мають рекордно тривалі терміни експлуатації, що становить десятки років.

Неперевершена естетичність

Варто лише поглянути на експозицію італійських меблів, і відразу стає зрозуміло, що це виключно елітне рішення, призначене для відповідної обстановки. Кожен елемент ретельно створюється кращими дизайнерами. Це справжнє втілення творчої праці, подібне картині живописця. Такі ексклюзивні рішення здатні прикрасити каталог будь-який, навіть самої відомої торгової марки.

стол авакадо

Варіативність стилів

Незважаючи на безліч класичних мотивів, що накладають свій відбиток на створення предметів італійських меблів, сучасне їх виробництво не сковує себе жорсткими рамками. Провідні фабрики постачають ринок виробами різних стилів, здатних представляти інтер’єр будь-якого типу, включаючи класичні рококо і бароко, а також модерністські хай-тек і мінімалізм. В інтернеті можна знайти безліч ілюстрацій, наскільки гармонійно виглядає така продукція в приміщеннях різного стилю і типу, включаючи вітальні, кухні, спальні і дитячі.

итальянский диван

Функціональність

Вироби, що представляють дану нішу – це не тільки багате, вишукана прикраса будинку. Виробники не дозволяють собі знижок щодо функціонального оснащення створюваної продукції. Італійські меблі славиться своєю інтерактивність, що дозволяє створювати по-справжньому «живі» і функціонально вивірені інтер’єри будинків і квартир.

функциональность дизайна

Безпека

При виготовленні італійських меблів використовуються переважно натуральні матеріали. В основному це масив дерева, іноді МДФ вищої якості, а також скляні, металеві та керамічні елементи. Такі жорсткі стандарти виключають проблеми з алергією, часто пов’язані з бюджетними меблевими рішеннями на основі ДСП.

Матеріали виготовлення

Окремо пройдемося за матеріалами, які використовуються при виготовленні елітних італійських меблів. Оскільки даний сегмент відноситься до категорії преміум, він апріорі не сприймає використання бюджетних матеріалів.

Будь-яка італійські меблі, будь це м’який диван або корпусний гарнітур, створюється з натурального масиву дерева. Основою виступають 3 міцні деревні породи – дуб, горіх і червоне сандалове дерево (в ідеалі). Іноді масив замінює високоякісний МДФ, що знижує вартість виробу без особливої ​​шкоди естетиці.

Меблеві вироби будь-якого сучасного стилю, включаючи хай-тек і модерн, потребують декоративних вставках, здатних розбавити занадто традиційний вигляд суто дерев’яної італійських меблів.

Хорошим рішенням стане вкраплення скляних і металевих елементів, що створюють потрібний стилістичний крен. Для зовнішньої обробки використовуються бронзові, мідні, порцелянові, часом навіть срібні і золоті декори.

Висновок

Італійські меблі не дарма визнається еталоном дизайнерського мистецтва. Талант італійських дизайнерів і їх творчий підхід дозволяють створювати настільки неповторні композиції, що багато заводські зразки ставлять врівень з так званої «авторськими меблями», яку неможливо побачити в салоні магазину. Меблеві вироби італійських виробників заслужено утримують пальму першості в своєму професійному сегменті. Зібравши воєдино все найкраще, що придумало людство в даній ніші, вони винайшли формулу створення меблів найвищої якості і бездоганного стилю.